پلاستیک عایق پنجره آسان مش

پلاستیک عایق پنجره آسان مش

 یکی از مواردی که در فصول سرد سال می تواند در مدیریت هزینه های مصرف انرژی تاثیر بسزایی داشته باشد، عایق بندی صحیح پنجره ها می باشد. پلاتیک عایق پنجره آسان مش، محصولی جدید و کاربردی که به شما این امکان را می دهد با کمترین هزینه در کوتاهترینزمان ممکن انواع پنجره ها را عایق بندی کنید. این محصول با استفاده از پلاستیک ویژه تهیه شده است و بدون نیاز به داشتن مهارت خاصی می توانید آن را نصب کنید.

پکیج پلاستیک عایق پنجره آسان مش، شامل یک قطعه پلاستیک مخصوص در ابعاد 500*140 سانتی متر و یک حلقه چسب دو طرفه به طول 25 سانتی متر می باشد. بعد از تمیز کردن چهار چوب پنجره، برای نصب پلاستیک باید از چسب دو طرفه استفاده کنید و در انتهای کار باید بر روی پلاستیک نصب شده از سشوار با باد گرم استفاده کنید تا چروک های سطح کار از بین رفته و پلاستیک از استحکام بیشتری برخوردار شود.


قیمت عمده: 19000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


شاید شما نیز این تجربه را داشته باشید که در زمستان با وجود بسته بودن درب ها و پنجره ها، احساس سوز و سرما بکنید. یکی از دلایل اصلی این سوز و سرما، درز ها و منافذ دربهای و پنجره ها بخصوص پنجره های قدیمی می باشد که موجب نفوذ سرما به داخل ساختمان می شود. که این امر موجب می شود که افزایش مصرف سوخت برای گرمتر کردن محیط می شود که هزینه های زیادی را به شما تحمیل می کند.

 


پلاستیک عایق پنجره آسان مش

 

برای عایق بندی پنجره ها، می توان از روش های مختلفی استفاده کرد اما شما می توانید با استفاده از عایق پلاستیکی پنجره براحتی و با کمترین هزینه پنجره های خود بخصوص پنجره های قدیمی را در کمترین زمان ممکن عایق کنید و به طور چشم گیری در مصرف انرژی صرفه جویی نمائید.

 

 نحوه عایق کردن پنجره

 

پلاستیک عایق پنجره آسان مش که با استفاده از پلاستیک مخصوص تهیه شده و روش نصب بسیار آسانی دارد. برای نصب این عایق نیاز به ابزار خاصی ندارید و می توانید براحتی و با استفاده از یک سشوار این عایق را نصب نمائید. برای شروع کار شما نیاز به یک متر، قیچی، دستمال و تمیز کننده و پکیج پلاستیک آسان مش ( شامل پلاستیک عایق و چسب دو طرفه) خواهید داشت.

 

پلاستیک برای عایق کردن پنجره 

 

ابتدای امر باید به خوبی چهار چوب پنجره را با استفاده از دستمال و مواد پاک کننده تمیز کنید تا از هر گونه آلودگی پاک شود. در مرحله بعدی نیاز می باشد که ابعاد چهارچوب را با استفاده از متر به دقت اندازه گیری نموده و بر روی پلاستیک اندازه بزنید. ذکر این نکته حائز اهمیت می باشد که ابعاد را از هر طرف 2 الی 3 سانتی متر بیشتر بگیرید تا در حین نصب به شمکل برنخورید.

 

 قیمت پلاستیک عایق پنجره

 

در مرحله بعدی شما باید حلقه چسب دو طرفه داخل پکیج را بر روی چهار چوب پنجره بزنید، و سپس پلاستیک برش خورده را بر روی این چسب ها به خوبی بچسبانید با دست فشار دهید. در نهایت باید با استفاده از سشوار با باد گرم سطح پلاستیک را پوشش داده تا چین و چروک سطح پلاستیک بر طرف شده و به استحکام بیشتر این عایق منجر شود.

 

ovdn پلاستیک عایق پنجره 

 با مشاهده ویدئو زیر با این محصول بیشتر آشنا شوید

19000 تومان

-