برس نقاشی ساختمان همه کاره point n paint

برس نقاشی ساختمان همه کاره  point n paint

تعویض رنگ دیوار ها می تواند تغییر اساسی در دکوراسیون منزل یا محل کار شما داشته باشد، شما می توانید با برس رنگ و نقاشی point n paint براحتی و بدون نیاز به هزینه های زیاد براحتی یک نقاش ساختمان شوید. این برس نقاشی ساختمان همه کاره دارای دو عدد برس کوچک و بزرگ و یک عدد سینی غلطک دار مخصوص رنگ می باشد. یکی از ویژگی های این محصول دارا بودن محل اتصال دسته بلند به برس ها برای رنگ آمیزی سقف و قسمت های بلند دیوار ها بدون نیاز به استفاده از چهارپایه می باشد. دو عدد پد اسفنج کوچک و بزرگ به صورت یدک به همراه این محصول ارائه شده است.


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


یکی از مهمترین کازومات مورد نیاز برای نقاشی ساختمان برس یا همان قلمو نقاشی ساختمان می باشد، کار کردن با قلم موهای سنتی نیاز به مهارت خاصی دارد که و هر فردی نمی تواند براحتی با آنها کار کرده و نتیجه خوبی بدست آورد. برس رنگ و نقاشی ساختمان point n paint به شما کمک می کند بدون نیاز به استفاده از قلم موهای قدیمی و داشتن مهارت خاصی سطوح مختلف را رنگ آمیزی کنید.

 

خرید برس رنگ آمیزی ساختمان

 

این محصول به شما این امکان را می دهد نواحی مختلف را براحتی و به صورت یکنواخت رنگ آمیزی کنید. برس رنگ و نقاشی ساختمان point n paint دارای دو عدد برس در دو سایز متفاوت می باشد، برس کوچک 8دارای ابعاد *13.5 سانتی متر است و مناسب برای رنگ آمیزی نقاطی می باشد که نیاز به دقت بیشتری داشته این سری مناسب برای رنگ آمیزی کنار پریز ها و گچ بری هاو غیره می باشد. دسته بزرگ دارای ابعاد 12*22.5 سانتی متر می باشد.

 

قیمت برس رنگ آمیزی ساختمان

 

با این برس نقاشی همه کاره شما می توانید براحتی کلیه سطوح را براحتی و به صورت یکنواخت رنگ آمیزی کنید. این محصول دارای یک  سینی غلطک دار مخصوص می باشد که شما به کمک آن می توانید به میزان مشخصی رنگ بر روی برس قرار داده یا اگر رنگ بیش از حد بر روی برس بودن آن را کم کنید.

 

برس رنگ آمیزی point n paint

 

یکی از مهمترین ویژگی های این محصول امکان اتصال یک دسته بلند به سری برس رنگ می باشد و شما می توانید براحتی و بدون نیاز به استفاده از چهارپایه سقف و دست بالاهای دیوار را رنگ کنید. استفاده از این برس نقاشی همه کاره بسیار آسان است و به گونه ای طراحی شده است که امکان دسترسی راحت به زوایا را برای شما فراهم می آورد.

 

خرید  برس نقاشی ساختمان point n paint

 

از مهمترین ویژگی های این محصول رنگ آمیزی یکدست تر از قلم های نقاشی معمولی بدون نیاز به دشاتن مهارت خاصی می باشد. با خرید این محصول دیگز نیاز به پرداخت هزینه زیاد برای رنگ آمیزی ساختمان خود ندارید.

 

خرید خرید  برس نقاشی ساختمان point n paint

 

ناموجود

-