جعبه ابزار فلزی سپاهان مشبک کد 302

جعبه ابزار فلزی سپاهان مشبک کد 302

به منظور نگهداری و مدیریت ابزارآلات و همچنین حمل راحتر نیاز به یک کیف یا جعبه می باشد، محصول فوق نیز یک جعبه ابزار فلزی بسیار با کیفیت دو طبقه تهیه شده از ورقه های آهن مقاوم می باشد که به منظور جلوگیری از پوسیدگی و زنگ زدن جعبه بدنه و قسمت داخلی جعبه به خوبی با رنگ پوشش داده شده است. این محصول با ابعاد 21.5*31 سانتی متر قابل استفاده در منزل و همچنین محل کار می باشد. این جعبه ابزار که به صورت دو طبقه طراحی شده است و با باز کردن قسمت بالایی به راحتی به قسمت زیرین دسترسی خواهید داشت. قسمت فوقانی این جعبه به صورت کشویی طراحی شده است و یکی از قسمت های آن دارای دو محفظه مجزا برای قرار دادن خرده ریز ها مثل پیچ و میخ طراحی شده است. طراحی دسته این محصول به گونه ی می باشد که شما می توانید آن را براحتی در دست بگیرید و حمل کنید.


قیمت عمده: 79000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 نیاز به استفاده از ابزار آلات امر بدیهی در منزل یا محل کار می باشد، اما با توجه به طیف وسیع ابزار آلات نیاز به محلی برای نظم دهی و مرتب کردن آنها می تواند کمک بسزایی در نگهداری و طول عمر آنها داشته باشد و به همین دلیل افراد از جعبه بزار یا کیف مخصوص ابزار برای نگهداری ابزار های خود استفاده می کنند.

 

جعبه ابزار فلزی سپاهان مشبک کد 302

 

انواع جعبه ابزار در بازار وجود دارد که این تنوع می تواند شامل طرح، ابعاد و جنس آن باشد. انواع جعبه ابزار های فلزی، پلاستیکی و پارچه ای که شما می توانید بر اساس نیاز خود یکی از آنها را تهیه کنید. جعبه ابزار سپاهان مشبک مدل 302، نمونه ای بسیار با کیفیت با طراحی زیبا و کاربردی می باشد که با استفاده از ورقه آهنی بسیار با کیفیت تهیه شده است.

 

جعبه ابزار فلزی

 

این جعبه ابزار به صورت دو طبقه طراحی شده است تا فضای کافی در اختیار داشته باشید. طبقه فوقانی این جعبه ابزار به صورت کشویی طراحی شده است که با باز کردن آن براحتی به قسمت زیرین دسترسی داشته باشید. یکی از نکات حائز اهمیت در رابطه با این محصول استفاده از روکش رنگ برای این جعبه می باشد که مانع از زنگ زدگی جعبه ابزار شده.

 

قیمت جعبه ابزار فلزی

 

ارتفاع این جعبه با احتساب دسته 28 سانتی متر و در صورت نادیده گرفتن دسته دارای ارتفاع 15 سانتی متر می باشد که به نسبت ارتفاع مناسبی می باشد و فضای مناسبی را در اختیار شما قرار می دهد. یکی از طبقه های فوقانی که به صورت کشویی است دارای دو محفظه جداگانه بوده که می توانید خرده ریز های خود را در آن جای دهید. ارتفاع طبقه بالایی 5 سانتی متر و ارتفاع طبقه پایین 9 سانتی متر می باشد.

 

جعبه ابزار فلزی ارزان

 

ابعاد کلی این جعبه ابزار فلزی ایرانی با احتساب دسته 28*21.5*31 و بدون دسته 15*21.5*31 سانتی متر است و دارای دسته ای با روکش مخصوص برای حمل راحت می باشد. طراحی این جعبه به گونه ای می باشد که می توانید از آن برای انواع ابزارالات استفاده کنید.

 

جدی ترین جعبه ابزار فلزی

 

 

 

79000 تومان

-