شعله افکن فندکی مدل JD-8020

شعله افکن فندکی مدل JD-8020

محصول فوق نمونه ای از سر شعله فندکی با قابلیت اتصال به به انواع کپسول های گاز مایع می باشد، این محصول به دلیل ابعاد کوچک و وزن کم می تواند یکی از ملزومات مورد استفاده در سفر باشد. این سر شعله فندکی کپسول گاز مدل Multi Purpose Torch JD-8020  را می توانید برای روشن کردن آتش در سفر، برای باز کردن یخ مواد غذایی و حتی مورد استفاده برای افراد فنی نیز می باشد.

بدنه این سرشعله فندکی از فلز و پلاستیک می باشد  و دارای ابعاد  4*6*17 سانتی متر و وزنی در حدود 110 گرم بوده که به صورت فندک اتمی کار می کند. این محصول به دلیل ابعاد کوچک و وزن کم دارای امکان جابجایی راحت می باشد، یکی از مهمترین ویژگی های این محصول امکان تنظیم شعله آن می باشد که توسط پیچ تعبیه شده در انتهای بدنه این سرشعله فندکی امکان پذیر می باشد. کپسول گاز همراه محصول نمی باشد.


قیمت عمده: 61900 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 شاید بارها برای شما اتفاق افتاده باشد که در حین سفر برای روشن کردن آتش به زحمت افتاده اید و با مشکلات زیادی روبرو شده اید، در اینجا ما می خواهیم شما را با محصولی جدید و بسیار کارآمد آشنا کنیم که به تمامی این مشکلات خاتمه می دهد و لذت سفر شما را دو چندان می کند. این سر شعله فندکی کپسول گاز مدل Multi Purpose Torch JD-8020 محصولی با طراحی کاملا هدفمند و کارایی بالا که به شما کمک می کند براحتی در طول سفر آتش روشن کنید.

 

 خرید سر شعله فندکی کپسول گاز

 

این شعله افکن با اتصال به کپسول گاز مایع و با توجه به نحوه عملکرد فندک اتمی به شما کمک می کند براحتی آتش روشن کنید و بدون دردسر یک غذای گرم در طول سفر برای خود تهیه کنید. خیلی وقت ها می توان از این سرشعله فندکی برای آب کردن یخ واد غذایی یخ زده استفاده کرد و حتی می توان یک سیخ کباب خوشمزه با این سر شعله فندکی تهیه کرد.

 

 خرید اینترنتی سر شعله فندکی کپسول گاز

قیمت سر شعله فندکی کپسول گاز

 

این سر شعله فندکی دارای طراحی آرگونومیک به شکل یک تنفگ می باشد که به شما این امکان را می دهد براحتی آنرا در دست گرفته و از آن استفاده کنید. این محصول به دلیل وزن کم که تنها 110 گرم می باشد موجب خستگی دست شما در حین کار کردن با آن نمی شود. توجه کنید که در قسمت انتهایی این سرشعله یک پیچ برای تنظیم میزان شعله آن در نظر گرفته شده است که کار کردن با آن را راحتر می کند.

 

 خرید اینترنتی سر شعله فندکی کپسول گاز

بهترین سر شعله فندکی کپسول گاز

 

ابعاد این ترچ فندکی تنها  4*6*17 سانتی متر و از جنس پلاستیک و فلز می باشد و به راحتی در دست جای می گیرد بدون آنکه احساس خستگی کنید. شما می توانید از این محصول در خانه، محل کار یا حتی در حین سفر استفاده کنید و از داشتن آن لذت ببرید. لازم بذکر می باشد که کپسول گاز همراه محصول نمی باشد.

 

 خرید سر شعله فندکی کپسول گاز  ارزان

61900 تومان

-